Перейти к содержанию

26.12.2011

Арматура для сип

Арматура для СИП

Низьковольтні ізольовані дроти (СИП), що самонесущие, застосовуються в енергетиці вже більше 30 років. За цей час змінилися як самі дроти, так і арматура для них. Спеціально створений Європейський комітет розробив гармонізований стандарт HD 626 для визначення характеристик дротів СИП.

Виходячи з цього документу, було вирішено організувати робочу групу для визначення вимог до арматури СИП у вигляді нового стандарту CENELEC. У 1996 році ця група приступила до роботи, а в липні 2004 року вона представила проект стандарту для арматури СИП до 1 кВ.

Проект стандарту для арматури СИП до 1 кВ (Pr EN 50ххх) заснований на національних стандартах європейських країн і нині пройшов узгодження з виробниками арматури СИП і енергосистемами, що застосовують її. Були також враховані зауваження провідних фахівців в цій області.

Незважаючи на існуючі в різних країнах відмінності в прийнятих стандартах, в практиці монтажу, що склалася, кліматичних умовах та ін., група зуміла сформулювати загальні функціональні вимоги до арматури. У них відбита велика частина потреб електромереж і показаний не конкретний виріб, а характеристики, які потрібні для виконання поставленого завдання. Це стало основним нововведенням, яке виключило питання замовників, пов’язані з конструкцією вироби, і направило їх увагу на технічні параметри арматури. Наприклад, контактний затиск може мати як один болт, так і два болти, але характеристики різних конструкцій повинні відповідати вимогам випробувань і вже в цих рамках конкурувати один з одним за іншими якісними ознаками (таким, як надійність, зручність і простота монтажу).

НОВА АРМАТУРА, СТАНДАРТНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Тепер європейські виробники розробляють нові технології для арматури низьковольтних СИП на базі характеристик, встановлених стандартом. Прикладом можуть служити нещодавно створені проколюючі відгалужувальні затиски: прийняті конструкторські рішення узгоджуються з вимогами по випробуваннях останньої версії Європейського стандарту, задовольняють потребам електричних мереж в забезпеченні надійного електропостачання і побажанням

Служб експлуатації, спрямованим на спрощення конструкції з’єднання електроконтакта.

Монтажники, що працюють з арматурою для СИП, щодня стикаються з проблемами її установки :

· зусилля затягування, що перевищує 20 Нм;

· монтаж затиску, що «розсипається»;

· забезпечення необхідного моменту затягування в будь-яких умовах;

· нестача двох рук і використання спеціального інструменту;

· корозія в місці установки затиску;

· втрата контакту нейтралі.

Метою розробників стало створення конструкції, яка вирішить ці проблеми. Так, в новому затиску, розрахованому на підключення магістральних дротів, зусилля затягування контактних пластинів — не більше 18 Нм (при цьому затиск забезпечить надійний контакт протягом усього терміну його експлуатації). Для монтажу не потрібний додатковий інструмент, причому при необхідності монтажні роботи можна виконувати на витягнутих руках.

Затиск для підключення абонентських ліній має ще менше зусилля затягування — 11 Нм. Його конструкція розрахована на переріз абонентських дротів. У затиску для підключення дротів освітлення зусилля затягування складає 7 Нм, оскільки дроти малого перерізу не допускають зусиль більше 15 Нм без використання додаткових інструментів для фіксації затиску відносно дроту.

Арматура для сип

Арматура для сип

1 — Металевий болт з срывной голівкою і циліндричною ділянкою під нею;

2 — Гайка виготовлена за технологією Dacromet і запресована усередині срывной частини. Кінець різьблення болта завальцован при виготовленні, тому зняти гайку з болта неможливо;

3 — Еластомерний торцевий ковпачок;

4 — Корпус затиску виконаний з термопластичного полімеру, посиленого скловолокном;

5 — Болт виготовлений за технологією Dacromet. Капелюшок болта, що округляє, розміщений в нижній половині корпусу затиску.

КОМПЛЕКС ІНЖЕНЕРНИХ ЗАВДАНЬ, ВИРІШЕНИХ РОЗРОБНИКАМИ НОВОГО ПРОКОЛЮЮЧОГО ЗАТИСКУ

Конструкція затиску повинна забезпечувати надійний зрив голівки болта при будь-якій температурі і в будь-якому положенні затиску відносно опори.

Представимо монтажника, що встановлює останній, четвертий затиск, коли його руки ледве дотягуються до затиску. Якщо момент затягування дуже великого, то він не зможе зірвати голівку болта; якщо у затиску болти без зриву голівок, то він не зможе підтягнути їх, забезпечуючи момент затягування, рекомендований заводом-виготівником для створення нормального контакту. Нереально побачити монтажника на опорі з динамометричним ключем! Таке затягування можливе тільки в лабораторних умовах. Якщо голівка болта має звичайну конструкцію, то існує можливість зламу цієї голівки до досягнення необхідної величини моменту зриву. Тому у нового затиску зусилля зриву менше, а срывная голівка болта має циліндричну ділянку нижче за лінію зриву.

ПОТРІБНА ПРАВИЛЬНА УСТАНОВКА ПРОВІДНИКА ВІДГАЛУЖЕННЯ.

Жорсткий ковпачок або плоска пластикова заглушка не дозволяють монтажникові проконтролювати, чи правильно був розміщений дріт відгалуження в проколюючому з’єднувачі і чи не змістився він убік в процесі затягування болта. Таку можливість дає гнучкий ковпачок, який дозволяє переконатися в тому, що провідник дійшов до упору. Крім того, гнучкий ковпачок ефективно блокує проникнення вологи і виключає проблеми, пов’язані з корозією зрізу відгалужуваного провідника і області електричного контакту. Герметизація контактної зони украй важлива і повинна надійно забезпечуватися конструкцією затиску.

При цьому ковпачок має бути прикріплений до затиску, щоб він не загубився при монтажі. Навряд чи монтажник спуститься за ковпачком з опори!

ТРЕБА ПОНИЗИТИ РИЗИК НЕПРАВИЛЬНОЇ УСТАНОВКИ АРМАТУРИ.

Пристрій ARD унеможливлює повороту верхньої половини затиску. Якщо верхня і нижня половини затиску можуть обертатися один відносно одного, тобто вірогідність, що він може бути неправильно змонтований на дротах. У такому разі наслідки затягування болтів будуть непередбачувані. Це особливо небезпечно на дроті нейтралі, що несе

ВИМАГАЄТЬСЯ СТВОРИТИ ГЕРМЕТИЧНУ, СТІЙКУ До КОРОЗІЇ І БЕЗПЕЧНУ КОНСТРУКЦІЮ.

Корпус затиску несе як ізоляційну, так і механічну функцію. Тому удвічі важливий вибір надійного матеріалу для його виготовлення, який витримає тривалу експлуатацію в умовах зовнішньої установки. Таким матеріалом є термопластичний полімер, посилений скловолокном.

Використання болтів з оцинкованої сталі (технологія Dacromet) відповідає вимогам стандартів і забезпечує постійне затягуюче зусилля в будь-кому, у тому числі забруднених, умовах. Якість затягування таких болтів вища, ніж болтів, виконаних із сталі гарячого цинкування (особливо малого діаметру), а сила тертя — менше.

КОНСТРУКЦІЯ МАЄ БУТИ НЕРОЗБІРНОЮ

Для того, щоб уникнути втрати болта або гайки в процесі монтажу, частина різьблення болта завальцовывается при виготовленні. Капелюшок болта, що округляє, розміщується в корпусі затиску і виключає ушкодження ізоляції сусідніх провідників при його затягуванні. В цьому випадку затягування і зрив голівки здійснюється на гайці, при цьому

Для зриву прикладається менший за величиною момент, чим це було б на голівці болта.

Подробнее СИП

Поделитесь своими мыслями, оставьте комментарий.

(required)
(required)

Внимание: HTML допускается. Ваш e-mail никогда не будет опубликован.

Подписка на комментарии

*